Besök Mimers Hus Gymnasium när det passar dig

Du är välkommen att besöka ett program på Mimers Hus gymnasium vilken vecka du själv vill.

Kontakta ansvarig nedan via e-post eller telefon.

Barn- och fritidsprogrammet

Vakant

Bygg- och anläggningsprogrammet

Kontaktperson: Jonas Dantzar
E-post: jonas.dantzar@skola.kungalv.se

Ekonomiprogrammet

Kontaktperson: Else-Marie Bidestedt
E-post: else-marie.bidestedt@skola.kungalv.se

El- och energiprogrammet

Kontaktperson: Fredrik Waern
E-post: fredrik.waern@skola.kungalv.se

Estetiska programmet

Kontaktperson: Kristina Rossa Ek, Henrik Bengtsson
E-post: kristina.rossaek@skola.kungalv.se, henrik.bengtsson@skola.kungalv.se

Fordons- och transportprogrammet

Kontaktperson: Kenneth Engdahl
Mobiltelefon: 0703-98 87 79

Handels- och administrationsprogrammet

Kontaktperson: Bella Gillenäng
E-post: bella.gillenang@skola.kungalv.se

Industritekniska programmet

Kontaktperson: Mikael Andersson
E-post: mikael.andersson@skola.kungalv.se
Telefon: 0736-54 57 90

Naturvetenskapsprogrammet

Kontaktperson: Ellen Wopenka
E-post: ellen.wopenka@skola.kungalv.se
Telefon: 0303-23 83 15

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Kontaktperson: Ann Cathrin Heimholt
E-post: anncathrin.heimholt@skola.kungalv.se

Samhällsvetenskapsprogrammet

Kontaktperson: Pierre Dakkour
E-post: pierre.dakkour@skola.kungalv.se

Teknikprogrammet

Kontaktpersoner: Emmy Kungur, Adam Leszczynski
E-post: emmy.kungur@skola.kungalv.se, adam.leszczynski@skola.kungalv.se
Telefon: 0303-23 83 11

Vård- och omsorgsprogrammet

Vakant

  Sidan uppdaterades: